Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Cedrowice-Parcela - Oferty wynajmu lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biuro wolne od zaraz Zgierz

Stare Miasto,Zgierz(Cedrowice-Parcela + 16 km)

57,78 zł/m²45 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| bez prowizji: do wynajmu dwa sąsiadujące lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 45 m 2 z przyłączem wodociągowym , w wysokim standardzie wykończenia, położone w Centrum Zgierza,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Zgierz

650 lecia,Zgierz(Cedrowice-Parcela + 16 km)

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej ok. 40m2 wybudowany na działce gruntu o powierzchni 68,40m2 w Zgierzu, osiedle 650-lecia! Budynek wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Boruty

Zgierz(Cedrowice-Parcela + 16 km)

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę wynajmu lokali w Zgierzu. Lokale o powierzchni od 16 do 80m2 na parterze. Przeznaczenie usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zgierz

Chełmy,Zgierz(Cedrowice-Parcela + 16 km)

105 zł/m²40 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| bez prowizji- oferujemy duży solidnie utwardzony teren z dostępem dla tir-ów, mogącym służyć jako przestrzeń wystawiennicza, parking lub skład towarów. Do dyspozycji także lokal biurowy ok.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Boruty

Zgierz(Cedrowice-Parcela + 16 km)

6,12 zł/m²800 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:47

 

Parking:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży budynku biurowego w Zgierzu. Nieruchomość składa się z budynku biurowego o pow 800 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kolejowa

Nowe Miasto,Zgierz(Cedrowice-Parcela + 16 km)

59,96 zł/m²9,24 m² 554 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal nr 2 o powierzchni 9,24 m2 zlokalizowany w budynku dworca kolejowego Zgierz z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Śniechowskiego

Kurak,Zgierz(Cedrowice-Parcela + 16 km)

69,89 zł/m²93 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z witrynami - Zgierz, ul. Śniechowskiego | przy Rondzie Sybiraków Parter | duży parking | sąsiedztwo Żabki | intensywny ruch Wizualizacje na zdjęciach pełnią jedynie funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kolejowa

Nowe Miasto,Zgierz(Cedrowice-Parcela + 16 km)

30 zł/m²63,84 m² 1 915 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal nr 3 o powierzchni 63,84 m2 zlokalizowany w budynku dworca kolejowego pkp Zgierz, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki(Cedrowice-Parcela + 18 km)

25 zł/m²260 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W przypadku tej oferty kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednikowi (nie zawiera umowy pośrednictwa)! Oferta najmu powierzchni -260 m2 w budynku handlowo-usługowym Lokalizacja - Aleksandrów.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Hoża

Stare Miasto,Zgierz(Cedrowice-Parcela + 16 km)

35,71 zł/m²14 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Hoża 6 (przedłużenie ul. Tuwima) Przedstawia ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych o powierzchni 14m2 w Zgierzu. Lokale znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Cedrowice-Parcela

Cedrowice-Parcela,łódzkie

12 zł/m²2 000 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna w Ozorkowie, powierzchnia 2000 m2. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu dobra komunikacja biuro z magazynem Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe wynajem Cedrowice-Parcela

Włącz powiadomienia

Marker

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij